Twitter Messages

Selena's Twitter • Report #28

15. listopadu 2010 v 15:36 | Posted By: Megan & Linda
© webselenagomez.blog.cz
@ GothamGirl20 - Ďakujem ti!!!!!!! :)

---

:) Ani neviete ľudia, aká som šialená! Dúfam, že každý prežíva krásnu noc! Milujem vás!

---

Aw:) RT @ LoveJDBSmile: @ SelenaGomez - Kúpila som si tvoje CD 5 krát! :D Milujem tvoj album.. :D Moja sesternica ho miluje tiež! Tak som jej tvoje CD kúpila tiež! :D

---

Hra Lakers spolu s @ Jack Styne... Milujem :))

Fotky z Twitteru po Teen Awards 2010

30. srpna 2010 v 9:56 | Endííí


imagebam.com

Twitter / new message

10. června 2010 v 19:59 | Endííí
10 dní do Světové premiéry mého nového songu Round and Round na Disney Channelu 18.6

Selena´s twitter • report #27

18. dubna 2010 v 9:56 | Posed by: HeW
Naturally je stříbrný!!!!!!!! Mohu poděkovat vám všem dost pro všechny lásku a podporu, které opravdu mají představu, kolik z vás znamá všechno pro mě. Děkuji děkuji děkuji... Právě jsem se usadila v Budapešti před pár dny a začala moje lekce jízdy na koni, velmi vzrušující začít tento film a ... Budapešť je krásná. pro všechny zahraniční album vyjde velmi brzy, ale můžete zobratit náhled celého alba na odkazu níže.

Selena´s twitter • big report #26

15. dubna 2010 v 13:51 | HeW & Endííí
Velká zpráva!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Děkuji vám všem moc!
Španělsko, Francie, Velká Británie, Německo - Děkuji vám všem moc za což se cítím tak doma, když jsem byl na této promo tour. Vyndává album byl vždy sen můj, jak se na turné, že album po celém světě a setkání mé fanoušky všude bylo kromě tohoto snu, nemohu vyjádřit, jak jsem vám vděčná za tuto zkušenost, na mé album, pro prohlídka a především pro všechny z vás ... Doufám, že vás všechny těšit záznamu, nemůžu se dočkat, aby byl zpátky na Uvidíme a doufejme, že se některé show!

Amerika - Měl jsem nádherný čas v Evropě, ale já miss doma velmi, velmi mnoho. Jsem velmi nadšený, začít pracovat znovu a nemohl jsem si vybrat lepší místo pro život, když jsem střílet můj film, ale také jsem se nemůžu dočkat, až se vrátím vidět všechny mé rodiny, přátel a fanoušků!

Zbytek světa - doufám, že přijde návštěva vám všem velmi brzy, abych mohla vyhovět všem jeho požadavkům, a vidět všechny ty krásné snímky jsou venku!

Děkuji vám všem moc za vaše další lásku a podporu mi umožňuje být schopen dělat to, co bych dělat, a děkuji vám za to. Vy všichni jste největší fanoušky vůbec. EVER.

Já jsem off do Budapešti do práce na svém nejnovějším dobrodružství .. Můj film "Monte Carlo"! Jsem velmi nadšený pro splnění obsazení a začít pracovat na této skvělé film. Nevím, jak moc přístup na internet budu mít, zatímco já jsem pryč, ale budu dělat moje nejlepší zůstat v kontaktu tak často, jak můžu a vyzkoušet a poslat nějaké fotky taky. Děkuji vám všem znovu a budu vidět vás v červenci!

Miluji vás všechny se na všechny mé srdce, děkuji vám opět za všechno, co děláte pro mě!

Sel

Selena´s twitter • report #24, 25, 26

15. dubna 2010 v 8:00 | Posed by: HeW

Pardon že jsem tu včera nebyla.. nemohla jsem jít na PC
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
report 24
Ahoj všem - Omlouvám se že live show nevyšla tak dobře, snažila jsem se používat iPhone, ale služba v obchodě nebyla tak dobrá. Děkuji vám všem všem za ladění a znovu Pardon.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
report 25
Členové scény můžete koupit vstupenky na mé vystoupení v Columbusu, Betlémě, Indianapolis a Springfield. Prodej pro členy Weds 4/14. Navštivte http://selenagomez.com/fan-club a staň se členem a získej lístek na prvním místě.

Selena´s twitter • Report #22,23

12. dubna 2010 v 16:32 | Posed by: HeW
Jelikož Sel napsala dvě zprávy nějak jsem to nestihla pardon...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
report 22
Kiss & Tell debutoval na 2 místě na grafech ve Španělsku! Mohu poděkovat vám všem, kteří jste nám přáli lásku a podporu, kterou jste mi ukázali. Děkujeme!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
report 23
Ahoj všichni - já budu žít těsně před 5hod. čas Londýn (Los Angeles 9hod., 12hod. NYC, 1 hod. Tokio) pro můj HWV podpis. Mohl by být offiline pravidelně, ale budu až do 7hod. Londýn (11hod. LA, 2hod. NYC, 3 hod. ráno Tokio. Můžeš to sledovat na www.usteam.com/selenagomez nebo na Facebook.com

Selena´s twitter • report #21

11. dubna 2010 v 10:20 | HeW & Endííí
© webselenagomez.blog.cz
Nastoupila jsem do letadla, zpět do Londýna a udělat rozhovor pro Radio 1 Switch Show.


Selena´s twitter • report #20

9. dubna 2010 v 14:00 | HeW
Hádej, co dneska dělám? Hádejte, kolik je? Já jdu do DC/Uni Ran show dnes, plnit některé dotazy od fanoušků, to je moje nejoblíbenější část cesty, je dostat a setkat se s tolika lidmi z tolika krásných míst.

Selena´s twitter • report #19

9. dubna 2010 v 13:00 | HeW
Na letišti...znovu, LOL. Mířím do Německa, kde bych měla navštívit, cojávím co, už jsem v Německu?
 
 

Reklama