Interviews

Selena Gomez - Talk Stoop Interview

2. září 2010 v 17:00 | HeW & Endííí

Článek na T-music.cz

9. května 2010 v 16:15 | Endííí
Další hudební zdravice od pana Disneyho Selena Gomez vydala před pár týdny svou debutovou desku. Hvězdička, která za dva měsíce oslaví českou plnoletost, má ze zpěvaček po Lady GaGa nejrozšířenější fanouškovskou základnu na Facebooku... Její prvotina nese název Kiss &se Tell.
Filmový kanál Disney vyplodil za dobu své existence mnoho velmi nadaných umělců. Vedle Miley Cyrus, Demi Lovato,  nebo Jonas Brothers je jednou z největších hvězd i mladičká kráska Selena Gomez, která se právě pokouší dobýt Evropu se svým novým hitem.
I přes svých pouhých sedmnáct let rozhodně není žádnou začátečnicí. Kromě toho, že sesbírala ze zpěvaček po Ladygaga nejvíc fanoušků na síti Facebook (v současnosti 4 287 126 - Lady GaGa s drobným náskokem 6 891 245), má svém kontě víc než desítku filmových a televizních rolí.
Ani po hudební stránce rozhodně nepatří mezi žádné zelenáče. Už víc než dva roky vystupuje s doprovodnou kapelou The Scene, která samozřejmě podílela na vzniku debutové desky Kiss and Tell. Tu Selena vydala před pár týdny. Její úspěch předznamenala už první vlaštovka alias pilotní singl Naturally. Zmiňovaná píseň už pár měsíců úspěšně rotuje na předních hudebních kanálech a podobně je tomu i u nás.
To nic nemění na tom, že za mořem si zpěvaččini fanoušci alba užívali už v září loňského roku - Naturally tu byl vypuštěn jako druhý singl, postu "vlajkonoše" se chopila píseň Falling Dawn...

Selena on Disney Break!

9. května 2010 v 9:46 | Posed by: HeW

"Logo!" & "Sky Magazine" Interview

8. května 2010 v 10:15 | Posed by: HeW
© Naturally-Graphics
 
 

Reklama