Únor 2010


Jsem zpátky!

27. února 2010 v 16:54 | HeW
Zdravím všechny jsem zpátky!!! Lyžování jsem si opravdu užila celkem dost až na tu mlhu a mokrý sníh :( ale to mi náladu moc nepřekazilo protože mám velmi dobré brýle které mají nějaký efekt na mlhu nebo co :) jinak dneska už nic nepřidám možná jo možná ne to se ještě uvidí :). Na chalupě bylo krásně poblíž chalupy máme takový malý krmelec kde se každoročně chodějí schazet srnky a žerou tam :). takže jsem viděli srnky skoro každý je to krása!! No.. takže jdu ještě jednouposlat popisky pro určitou osobu navštívím affíky a NEZAPOMĚŇTE ZEJTRA JE KONEC NEOZNÁMENÉ KONTROLY! Takže kdo se nezapsala ať se prosím zapíše nebo bude bez milosti smazán, pokud nemá vyjímku :). V PO jdu na pas :/ moc se tam netěším :) ještě ho totiž nemám ale na Intercamp chci určitě jet!! (Intercamp je společný "camp" skautů z různých zemí může tam je každý kdo je skaut ať už je z Azie, Ameriky, Afriky:) tak jsem zvědavá bude to můj první :)). Omluva za chyby při psaní :) Takse VŠICHNI MĚJTE! Zatím :)

Hiatus? Pozastavení? NE!

20. února 2010 v 12:24 | HeW
Ahoj, zvavím :). No.. takže od zítřka nebudu na blogu do příštího pátku či soboty ale v neděli snad už jo :) to se ještě uvidí :). Jedu s mamkou na chalupu do Krkonoš a tam samozřejmě není PC. Jsem moc líná a nechce se mi nic přednastavovat, takže tady nic nepřibyde do toho co se vrátím :). sice bude menší návštěvnost ale co :). Doufám že jse z tohoto článku pochopily že nebudu ani navštěvovat Affska, jinak moc prosím kdo se ještě nezapsal do neohlášené kontroly TADY a chce zůstat mím Affíkem tak ať se zapíše prosím :). Už se těším jak mamce ukážu jak umím carving (nebo jak se to píše :)). Tak jdu to všem Affíkům napsat :) teď nebo až po obědě.
Tak se tu mějte Hezky!!
EDIT 13:00 - Já na ten sekavej internet nemám náledu takže se omoouvám že jsem to pár z vás nenapsala ale jdu se o to pokusit.

Info

19. února 2010 v 15:26 | HeW
Ahoj, vím že jsem tady nebyla al měla jsem k tomu důvody, ve středu se něco stalo (nebudu říkat co) ve čtvrtek mám nybitý den tak jsem tu byla jen na chvilku. Jinak Popisky pro endí mám hotové prosím napiš mi svůj e-mail a já ti je pošlu a ještě ti k nim něco řeknu, design pro Kate mám hovový a už je nastaven i s popiskama, ptala ses mě jestli ti neudělám a tvůj druhý blog, odpověď je ne, protože to ho mám dost jak časově tak i blogově a nabytý mám progma je mi líto :(. Jinak budu tu jen do soboty v neděli odjíždím na chlupu do soboty nebo pátku či neděle. Na chalupu kde si poprvé od lyžáku konečně zalyžuju :). Tak jdu navštěvovat a asi si zaptu ICQ. a možná ještě něco přidám.... ale nevim to přesně ale zítra ano.. tak zatím PA

Rozhovor pro MTV!

16. února 2010 v 17:33 | HeW

Selena Gomez roste. totéž lze říct i o její osobnosti na obrazovce "Wizards of Waverly Place," Alex Russo. A totéž lze říci o její osobnosti na obrazovce "Wizards of Waverly Place", Alex Russo. Gomez revealed that as the show progresses, it only makes sense to have the tone of the show itself grow up a little bit. Gomez ukázal, že jak show pokračuje, je jen logické, že tón projevit vyrostou trochu.

'Wizards of Waverly Place' is getting much more mature in terms of our comedy, [but] we are still keeping the youthfulness of our characters," she told MTV News. "I just feel like we're all kind of growing, so the characters are evolving." 'Wizards of Waverly Místo' je stále mnohem starší, pokud jde o naše komedie, [ale] jsme stále udržet mladistvý vzhled našich postav, "řekla MTV News." Cítím se, jako že jsme všechny druhy roste, takže znaky se vyvíjejí. "

And the more mature comedy on the show isn't the only thing that Gomez is looking forward to. A zralejší komedie o show, není jediná věc, která Gomez se těší na. "As far as anything else exciting coming up, we have a couple of episodes ... we have the Shakira episode coming up," she said, adding, "And I think we have another hour-long special as well." "Pokud jde o něco jiného vzrušující blíží, máme pár epizod ... máme epizoda Shakira přijde," řekla a dodala: "A myslím, že máme ještě hodinu-dlouhé speciální stejně."

While she didn't reveal much about the plot of the episode starring Shakira, she does say that the two will share a duet. Zatímco ona neodhalila tolik o děj epizody hrát Shakira, ona říká, že oba budou sdílet duet. But if you want to know what song they sing together, you'll have to tune in. "The Shakira episode was so much fun. I'm not sure I can reveal too much. I just know that she had a very big part in it and I was just starstruck the entire time," she said. Ale pokud chcete vědět, jaké písně zpívají spolu, budete muset doladit dovnitř "epizoda Shakira byla to zábava. Nejsem si jist, že mohu prozradit příliš mnoho. Já jen vím, že má velmi velkou část v něm a já byl jen Starstruck po celou dobu, "řekla. "I also felt like I needed to work out after I was next to her because she's gorgeous. She was really nice and she was really funny. So the role was her playing herself, obviously, and I got to sing a song with her as well." "Také jsem pocit, že jsem potřeboval zjistit, poté, co jsem vedle ní, protože ona je úžasná. Byla to opravdu pěkné a byla fakt sranda. Proto byla její role hraje sama, samozřejmě, a já mám zpívat píseň s ní dobře. "

So did Gomez prove that her hips don't lie by dancing with Shakira? Gomez se tak dokázat, že její Hips Don't Lie Shakira s tancem? "No! I wasn't even about to attempt her dance moves," she laughed. "Ne, já se ani k pokusu o její taneční pohyby," smála se. "There's no way I would be that skilled." "Neexistuje způsob, jak bych se, že kvalifikovaní."

Neoznámený zápis!

16. února 2010 v 7:00 | HeW
webselenagomez.blog.cz
Takže mám affs celkem dosti a tak jsem se rozhodla je roztřídit a dát první neoznámený zápis, kdo se nezapíše smažu ale pozor! Zapisovat de nemusí ty blogy které jsou teď mementálně pryč a nebo mají pozastavení... nebo sem chodí pořád:
selenaonly.blog.cz
hilary-daily.blog.cz/
webashley.blog.cz
Ti co tam nejsou tak ať se zapíšou:
  • přezdívka
  • blog
  • proč chceš být nadále sb?
    A to je vše byla bych moc ráda kdyby se vás zapsalo co nejvíce:)

Richard Drew 2009

15. února 2010 v 16:20 | HeW |  Photoshoot 2009
Podle mě se celkem povedl:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


TCA 2008

14. února 2010 v 13:23 | HeW |  Photoshoot 2008
free image host free image host free image host

mám chuť dělat někomu popisky..:)

14. února 2010 v 12:25 | HeW
Ahoj, zdravím, dneska asi už nic nepřidám.. je mi líto, jinak děkuju za vysvětlení jak se dělají animace opravdu díkys!! Jinak mám strašnou chuŤ a děsně mě to baví děla popisky který mám na blogu :) nevím proš ale baví mě to :). Tak jsu navštívit affska :). Zatím..
Moje vyrobená animka v c.č.:)